Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

HORIZON FORBIDDEN WEST – Zapowiedziano DLC!

O potencjalnym DLC dla gry „Horizon: Forbidden West” plotkowało się już od dawna. Wraz z galą rozdania nagród The Game Awards 2022 plotki te w końcu zostały potwierdzone.

Horizon Forbidden West Burning Shores DLC coming in April, PlayStation 5 only | Eurogamer.net

DLC o tytule Burning Shores przeniesie nas na zachód dawnych Stanów Zjednoczonych. Scena, w której ogromna przedwieczna maszyna niszczy ikoniczny napis Hollywood, sugeruje nam, że miejscem akcji dodatku będzie Los Angeles. Nie wykluczone jednak, że w grze odwiedzimy również okoliczne miasta i tereny. W zwiastunie pojawia się również znany z podstawowej wersji gry solar ptak, co wskazuje na to, że ten środek transportu również znajdzie się w DLC. Od premiery gry minął ponad rok, a jej wyłączność na nową generację konsol daje nadzieje na to, że „Horizon: Forbidden West” będzie piękne jak nigdy wcześniej.

W Horizon Forbidden West: Burning Shores zagramy w kwietniu 2023 - Konsolowe.info

 

Dodatek zadebiutuje już 19 kwietnia 2023 roku i co ciekawe ukaże się wyłącznie na PlayStation 5. Wywołało to w sieci niemałe oburzenie, biorąc pod uwagę, że „Horizon: Forbidden West” ukazało się również na poprzedniej generacji konsol. Podobnie sytuacja ma miejsce z zapowiedzianym DLC do gry „Cyberpunk”. Wszystko wskazuje na to, że taki zabieg stanie się normą. DLC zapowiedziano podczas gali The Game Awards 2022, a o zwycięzcach tej gali przeczytacie tutaj.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=70&v=YAkyilNmUJc&feature=emb_logo

 

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Szymon Dędek

Szymon Dędek

Student kulturoznawstwa z zapałem do wszystkiego co związane z popkulturą. Nałogowo pochłania filmy, seriale, gry, książki i komiksy, a w szczególności te z uniwersum Star Wars. Hobbystycznie zdobywa osiągnięcia w grach gdzie może się pochwalić niemałymi wynikami. Od 10 lat czynny członek Związku Harcerstwa Polskiego.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy