Kącik Popkultury

Karen Gillan zakończyła prace na planie „Strażników Galaktyki vol. 3”

Za pośrednictwem instagrama, Karen Gillan poinformowała, że rozstaje się ze Strażnikami Galaktyki po zamknięciu trylogii i nie jest pewna czy kiedykolwiek powróci do roli. Aktorka była związana z Nebulą prawie dekadę.

Karen Gillan wystąpiła do tej pory w 4 filmach MCU, wcielając się w klasyczną postać z komiksów Marvela. Choć rola zapewne będzie epizodyczna to zobaczymy Nebulę po raz kolejny już 8 lipca w „Thor: Miłość i Grom”. Następnie już w większej roli w „Strażnikach Galaktyki vol.3”. I na tej produkcji, kontrakt aktorki z Marvel Studios się kończy, przynajmniej tak wynika z jej słów:

Nie wiem czy Nebula jeszcze powróci, możliwe, że to jej ostatni rozdział. Jeśli tak jest, to chcę podziękować Jamesowi Gunnowi za powierzenie mi tak interesującej, złożonej i fascynującej postaci. Ta rola podobała mi się bardziej od reszty, którą grałam.

Tutaj znajdziecie zamieszczony przez aktorkę post.

Karen Gillan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcielibyście zobaczyć Nebulę w kolejnych, po GOTG vol. 3, produkcjach MCU?

 

Podabał ci się artykuł? Udostępnij

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy