Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

„Spider-Man 4” powstaje. Tom Holland już zaangażowany w projekt

W miniony weekend odbyła się trzecia edycja Festiwalu Filmowego Sands w St Andrews na którym pojawił się Tom Holland. Deadline zapytał aktora o kolejną część „Spider-Mana”, a ten zdradził, że po raz pierwszy bierze udział w preprodukcji tak wcześnie.

Aktor pojawił się na festiwalu jako gość specjalny. Wydarzenie otworzył krótkometrażowy film „Last Call”, w którym zagrał Tom Holland i Lindsay Duncan, a wyreżyserował go oraz napisał scenariusz Harry Holland, młodszy brat popularnego aktora.

„Spider-Man 4” powstaje
Harry Holland, Ania Trzebiatowska, Tom Holland i Joe Russo / Źródło: Deadline

Tom Holland powiedział, że zawdzięcza życie i karierę Spider-Manowi dlatego zawsze będzie chciał robić filmy o nim. Dodał, że po raz pierwszy jest zaangażowany w prace nad filmem o superbohaterze na tak wczesnym etapie.

Mamy dziedzictwo, które musimy chronić. […] To proces, podczas którego obserwuję i uczę się. To dla mnie naprawdę fajny etap. […] Każdy chce, żeby ten film powstał. Chcemy jednak mieć pewność, że nie przesadzimy”.

Przeczytaj również: Quentin Tarantino porzuca film „The Movie Critic”.

Poza tym, że „Spider-Man 4” powstaje nie wiemy nic więcej oficjalnie. Natomiast pojawiają się przecieki. Niecały miesiąc temu, insider Jeff Sneider informował, że prace na planie mają ruszyć jesienią tego roku, a w produkcji powrócić ma MJ (w tej roli ponownie Zendaya). Biorąc pod uwagę zakończenie „Spider-Man: Bez drogi do domu” powrót bohaterki nie jest wcale tak oczywisty.

Źródło: Deadline

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy