Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” – dokładniejsze poznanie ograniczeń ludzkiego ciała – oficjalny zwiastun

Gwiazdor filmów akcji, najlepiej znany z roli Thora, w którego wcielał się już wielokrotnie w ramach MCU, debiutuje w National Geographic za sprawą serialu Bez granic z Chrisem Hemsworthem. Aktor zabierze widzów w sześcioodcinkową pełną wrażeń osobistą podróż, zgłębiającą sposoby walki ze starzeniem się i odkrywającą pełny potencjał ludzkiego ciała.

Nominowany do Oscara producent i reżyser Darren Aronofsky („Wieloryb”, „Czarny łabędź”) wraz z domem produkcyjnym Protozoa, założoną przez Jane Root Nutopią oraz nowo powstałym Wild State Chrisa Hemswortha i Bena Graysona stworzyli Bez granic z Chrisem Hemsworthem, by skoncentrować się na nowatorskich badaniach nad długowiecznością. Jest to po części naukowa przygoda wiodąca do różnych części świata, a po części osobista podróż.

ZWIASTUN ZNAJDZIECIE TUTAJ

Bez granic z Chrisem Hemsworthem

Każdy odcinek serialu podąża za Chrisem, który podejmuje się fizycznych i umysłowych wyzwań, przygotowanych przez światowej klasy ekspertów, naukowców i lekarzy, by zrozumieć różne aspekty procesu starzenia. Każde wyzwanie opiera się na rewolucyjnych zdobyczach nauki, jednocześnie czerpiąc z nowych badań i wieloletnich tradycji. Misją Chrisa jest dokładniejsze poznanie ograniczeń ludzkiego ciała i odkrycie sposobów, dzięki którym wszyscy możemy jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i szczęściem na starość.

W Bez granic z Chrisem Hemsworthem aktor nie chciał mówić jedynie o teoriach naukowych, które mogą przedłużyć i poprawić życie. Chciał je przetestować na własnej skórze. Każde wyzwanie jest spektakularne i wyjątkowe. Obejmują one między innymi przepłynięcie ponad 240 metrów w arktycznym fiordzie z wodą ledwie przekraczającą 2 stopnie Celsjusza, wspinaczkę po 30-metrowej linie zwisającej nad kanionem czy spacer wzdłuż dźwigu na szczycie 80-piętrowego wieżowca o wysokości 274 metrów. Każde wyzwanie wymagało od Chrisa całkowitego zagłębienia się w podejmowane działanie oraz realizowania odpowiedniego programu treningowego wraz ze światowej klasy ekspertami.

 Premiera wszystkich odcinków serialu 16 listopada – wyłącznie w Disney+.

Daren Aronofsky szykuje dla widzów też inną produkcję. Wieloryb trafi do kin 9 grudnia. Brendan Fraser otrzymał owacje na stojąco po pokazie produkcji na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Zobaczcie TUTAJ.

Źródło: materiały prasowe

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy