Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

„Lombard. Biedarewia” – nowy tytuł Teatru Rampa i Klubu Komediowego

Teatr Rampa wraz z Klubem Komediowym łącz siły by wspólnie zaprosić na premierę najnowszego spektaklu „Lombard. Biedarewia”! 

Szalejąca drożyzna zmusza warszawiaków do obniżenia standardu życia i rezygnacji z przyjemności: ciastka z Lukullusa, wakacji w Suntago, jogi czy kota. Rosnące czynsze i lęk przed biedą wymuszają wyprowadzkę z centrum, czasem nawet do rodziców. Tylko nieliczni śmiałkowie podejmują walkę o utrzymanie się w stolicy. By opłacić czynsz i karnet na Zdrofit, poświęcają to, co mają najcenniejszego: konsolę PlayStation, rolki, SUV-a czy nerkę. Zastawiają je w miejscu owianym niegdyś złą sławą: warszawskim lombardzie.

Klub Komediowy i Teatr Rampa wystąpią jako przedstawiciele wszystkich klas społecznych, o różnych światopoglądach oraz innych pokoleń. Casting, jak i sam scenariusz został wyłoniony w ciekawy sposób, ponieważ wyłoniono ich w trakcie warsztatów aktorskich organizowanych przez teatr, a scenariusz – komediopisarskich, prowadzonych przez Michała Sufina.

Premiera „Biedarewii” – w reżyserii Michała Sufina z muzyką Noama Zylberberga – będzie miała miejsce już 26 października o godzinie 19.00.

Zaproszenie otrzymał również Kącik, którego recenzję otrzymacie już wkrótce! To z kim się widzimy w lombardzie na ulicy Kołowej 20?

Oficjalny plakat sztuki
Oficjalny plakat sztuki

Przeczytaj także: „Layers of Fear: The Final Prologue” – premiera darmowego dodatku

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Joanna Tulo

Joanna Tulo

Jestem absolwentką Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Wśród moich zainteresowań znajdują się tajniki skrywane przez społeczeństwo, a także antropologia oraz terminy dotyczące szeroko pojętej kultury. Świat popkultury jest bardzo mi bardzo bliski i chętnie rozkładam go na czynniki pierwsze, co zastosowałam w moich pracach naukowych, które zawierały elementy analiz filmowych oraz teatralnych. Swoje umiejętności wykorzystuje w pracy z social mediami, storytellingiem oraz marketingiem. Przez rok mieszkałam w Nowym Jorku, gdzie miałam okazję znaleźć się w kolebce kultury popularnej oraz poznawać teatralne możliwości jakie daje Broadway.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy