Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Marvel przesuwa premiery aż 5 filmów!

Nastąpiły duże zmiany w grafiku Marvel Studios. Jakiś czas temu informowaliśmy o rezygnacji Bassama Tariqa z funkcji reżysera filmowego ,,Blade’a”, wczoraj natomiast pojawiła się informacja o wstrzymaniu preprodukcji całego filmu, do momentu znalezienia nowego reżysera. Wpłynęło to na zmianę w rozkładówce studia, które zdecydowało się na przesunięcie premier aż 5 nadchodzących produkcji. Nowe daty premiery otrzymały między innymi takie produkcje Marvela jak „Blade”, „Deadpool 3″ czy „Fantastyczna czwórka”.

Źle się dzieje na planie „Blade’a” – nowa data premiery

Pod koniec września oprócz rezygnacji Tariqa, pojawiło się kilka niepokojących informacji o produkcji. Sam Mahershala Ali (aktor wcielający się w tytułowego Łowcę) miał być sfrustrowany tym, jak przebiega powstawanie filmu. Według nieoficjalnych źródeł, scenariusz mający zaledwie 90 stron, liczył tylko dwie sceny akcji! Jest to dość szokująca wiadomość, zwłaszcza że zdjęcia do filmu miały rozpocząć się już w listopadzie, a premiera filmu oryginalnie była planowana na 3 listopada 2023 roku. Ze względu na wymienione wyżej czynniki, film został przeniesiony na 6 września 2024 roku.

Il film Marvel's Blade sembra essere in guai seri - ultimenotizie.live
Oficjalne logo filmu

Opóźnienia kilku filmów

Mimo napływu nieprzyjemnych informacji z produkcji ,,Blade’a”, koniec września przyniósł też dobre informacje. Jedną z nich okazał się powrót Hugh Jackmana do roli Wolverine’a w filmie ,,Deadpool 3″ (więcej o tym filmie możecie przeczytać tutaj). Niestety, wczoraj dowiedzieliśmy się, że również Deadpool pokaże się na dużych ekranach nieco później, bowiem film przeniesiono z 6 września na 8 listopada 2024 roku. Całe szczęście nie jest to duża obsuwa, jednak do nich jeszcze przejdziemy…

,,Fantastyczna Czwórka”. Film, o którym nie wiemy w zasadzie nic. Niestety jest to kolejna produkcja, która znalazła się na tej nieszczęsnej liście filmów MCU, które zostają przeniesione. Nowa data premiery to 14 lutego 2025 roku. Będzie to pierwszy film 6. fazy MCU.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MARVEL STUDIOS”
Logo Fantastycznej Czwórki

Niezatytułowany jeszcze film Marvel Studios, który miał zadebiutować 14 lutego 2025 roku, został przesunięty na 7 listopada 2025 roku. Jak myślicie, o jaki film może chodzić?

Prawdopodobnie największym filmem, który został przesunięty jest ,,Avengers: Secret Wars”. Marvel właśnie pogrzebał marzenia fanów o dwóch filmach z serii Avengers, w tym samym roku. ,,Tajne Wojny” oficjalnie zadebiutują w kinach rok po piątym filmie Avengers – ,,The Kang Dynasty”, czyli w maju 2026 roku.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MARVEL STUDIOS VENGERS SECRET WARS”
Logo Avengers: Tajne Wojny

Na szczęście tutaj kończy się lista przełożonych tytułów. Na którą z tych produkcji czekacie najbardziej? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Mikołaj Łukaszyk

Mikołaj Łukaszyk

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Fan produkcji science-fiction, na czele z uniwersum Halo. Oprócz kinowych blockbusterów często oglądam polskie produkcje. Masowo pochłaniam przeróżne seriale i animacje, głównie z początku lat 2000. Prywatnie interesuję się również piłka nożną i geopolityką.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy