Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

„Mecha Fiction” – nowa książka (i seria) Jarosława Dobrowolskiego

Autor cyklu „Krwiopijca” prezentuje okładkę powieści, która ma być nową, zupełnie inną serią. Tym razem nie o wampirze w Bieszczadach, a o wielkich robotach i polsce w 2198 roku, która tak naprawdę nie istnieje.

Nowa powieść jest dla miłośników mrocznych opowieści o przyszłości, gigantycznych maszyn bojowych i zemsty. To historia cierpienia na które lekiem ma być najpotężniejsza broń wymyślona przez człowieka.

Mecha Fiction
Okładka książki „Mecha Fiction”

Opis książki „Mecha Fiction”

W 2198 roku Polska nie istnieje, mikromocarstwa korporacyjne zastąpiły państwa, a konflikty zbrojne rozwiązywane są za pomocą wielkich pojazdów pancernych. Pilotowanie mecha daje moc, która nie tylko uzależnia, ale doszczętnie wypala. Gdy jedna z dzielnic Okręgu Warszawskiego zostaje zniszczona przez atak terrorystyczny, młody Wit traci matkę i zostaje sparaliżowany. Trafia pod opiekę ojca, majora wojsk pancernych, który wiele lat temu zostawił rodzinę. Czy tajna baza wojskowa jest miejscem dla niepełnosprawnego chłopaka dotkniętego traumą?

Kim jest Jarosław Dobrowolski?

Autor powieści i opowiadań w stylistyce dark i grozy, wzbogaconych o cięty humor i komentarz współczesnej rzeczywistości. Tworzy opowieści, które wciągają od pierwszej strony i nie puszcza aż do ostatniej kropki. Czerpie inspirację z istot nadnaturalnych, takich jak wampiry, wilkołaki i magowie. Były dziennikarz i projektant UX. Prowadzi fanpage na Facebooku „Jarek Dobrowolski – Sinister” i podcast „Między nami autorami” w którym dzieli się kulisami pisarskiego rzemiosła.

Źródło: materiały prasowe

Strona wydawnictwa: Sinister Project

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy