Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Pierwsze zdjęcia z nadchodzącego teasera „Avatar: Istota wody”

W internecie pojawiły się pierwsze kadry z nadchodzącego teaser-trailera „Avatara: Istoty wody”, który został zaprezentowany publiczności po raz pierwszy w trakcie Cinema Conu. Zwiastun po raz pierwszy zadebiutuje globalnie przed seansami „Doctora Strange’a w multiwersum obłędu”, które rozpoczną się 6 maja, a oficjalnie w internecie zostanie udostępniony tydzień później. Już teraz możemy jednak przyjrzeć się pierwszym oficjalnym zdjęciom z długo oczekiwanego widowiska Jamesa Camerona, który w grudniu tego roku – 13 lat po premierze kultowej jedynki – w końcu trafi na ekrany kin.

„Avatar: Istota wody” (Avatar: The Way of Water) to pierwszy z czterech planowanych sequelów Camerona – kolejne mają trafiać do kin co dwa lata, począwszy od grudnia 2022. Na ten moment w post-produkcji znajduje się zarówno „Istota wody”, jak i trzeci film z serii (zaplanowany na grudzień 2024), a realizacja „Avatara 4″ i „Avatara 5″ uzależniona jest od kinowego sukcesu drugiej i trzeciej części. Mimo braku oficjalnego zamówienia kolejnych filmów, James Cameron jest tak pewny sukcesu swojej francyzy, że aktywnie rozwija swoje plany względem kolejnych dwóch części – pojawiły się nawet pogłoski, że nakręcił już trochę materiału z myślą o „Avatarze 4″.

Pierwsze zdjęcia z „Avatar: Istota wody”

 

 

 

 

O czym opowie film?

Według oficjalnego synopsisu akcja „Avatara: Istoty wody” przeniesie nas o dekadę względem pierwszej części i skupiać się będzie na losach powiększonej o nowych członków rodziny Sullych. Druga część sagi ma skupić się również na świecie podwodnym planety Pandora. W głównych rolach powrócą Sam Worthington oraz Zoe Saldana.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Robert Solski

Robert Solski

Student czwartego roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim i eskapista, który tak samo jak filmy pożera książki, a ostatnio też coraz częściej gra – i wirtualnie, i planoszowo. Stara się oglądać jak najwięcej kina niezależnego, usilnie jednak przeszkadza mu w tym słabość do blockbusterów i seriali. Lubi pisać o wszystkim, co go otacza – zwłaszcza o popkulturze.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy