Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Pierwszy zwiastun Avatara 2 pokazany na Cinema Conie!

Wczoraj na Cinema Conie swój panel miał Walt Disney. Studio zaprezentowało kilkanaście minut materiału z takich produkcji jak nadchodząca kontynuacja  Doctora Strange’a, „Lightyear”, „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” oraz „Amsterdam”.

Jednak największe emocje wywołał pokazany wówczas materiał z sequela Avatara z 2009 roku. Tytuł nadchodzącej kontynuacji to „Avatar: Istota wody”.

Tak prezentuje się oficjalne logo produkcji

 

Według zapowiedzi „Avatar: Istota wody” będzie mieć najwięcej różnych wersji technologicznych w historii na czele z IMAX 3D, PLF (Premium Large Format dostępny w USA), z wysoką liczbą klatek na sekundę czy z różnymi systemami dźwięku. Od razu ma być też wyświetlany w 160 różnych językach.

Wiemy również, że pierwsza część Avatara będzie ponownie wyświetlana w kinach na całym świecie od 23 września tego roku.

Studio poinformowało, że pierwszy zwiastun będzie wyświetlany w kinach przed filmem „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. W internecie trailer pojawi się tydzień później.

Cameron chce ponownie zmienić kino.

Widowni podczas eventu udostępniono wiadomość od Jamesa Camerona:

Naszym celem jest przesunięcie granicy tego, co kino może zrobić. 

 

Czekacie na film? Dajcie znać w komentarzach!

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Mikołaj Łukaszyk

Mikołaj Łukaszyk

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Fan produkcji science-fiction, na czele z uniwersum Halo. Oprócz kinowych blockbusterów często oglądam polskie produkcje. Masowo pochłaniam przeróżne seriale i animacje, głównie z początku lat 2000. Prywatnie interesuję się również piłka nożną i geopolityką.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy