Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Premiera „The Guild 3” już za miesiąc!

Najnowsza odsłona strategicznych gier pojawi się na sklepowych półkach już 14 czerwca. Po latach popularna seria wraca. „The Guild 3” już za miesiąc!

Tytuł opuści fazę wczesnego dostępu 14 czerwca i w ramach świętowania wydawca tej pozycji, THQ Nordic zamierza wypuścić grę na rynek również w wersji pudełkowej. Poza Edycją Standardową gry, chętni będą mogli zakupić Edycje Arystokratyczną, która zawierać będzie:

  • pełną wersję gy
  • ekskluzywną grę karcianą „The Guild Card Game”
  • figurkę Balbulusa o wysokości 14,5 cm
  • dokument o produkcji gry na płycie DVD
  • płytę CD ze ścieżką dźwiękową

 

Niestety, nakład tej edycji jest ograniczony. Kto pierwszy ten lepszy!

The Guild wraca
Edycja Arystokracka

 

O grze:

Znajdujemy się w środkowej Europie w roku 1400. Mrok wieków średnich, niegdyś zdominowanych przez szlachtę i duchowieństwo, kończy się, rozpoczynając nową epokę wolnych miast handlowych i wolnego umysłu! 

W The Guild 3 tworzysz dynastię rodzinną, która może przetrwać wieki. Podczas gdy świat dookoła i twoja rodzina wciąż się zmienia, a wszystkie postacie niezależne podejmują własne decyzje, ty musisz dowieść swoich umiejętności w rzemiośle i handlu, podczas spotkań towarzyskich, a wreszcie w polityce i złośliwych intrygach.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy