Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

W Diablo Immortal zagramy również na PC!

Blizzard oficjalnie poinformował, że ich najnowszy tytuł AAA, budowany od podstaw dla urządzeń mobilnych, zadebiutuje również na PC. Już 2 czerwca otwarte zostaną beta-testy, do których zarejestrować można się już dzisiaj!

Po zakończeniu testów, wszystkie postępy zostaną zachowane. Diablo Immortal będzie wspierać progresję miedzyplatformową, dzięki czemu możemy grać z innymi niezależnie od platformy, a podejmując się fabularnych misji, płynnie przechodzić z PC na urządzenia mobilne i na odwrót.

Diablo gameplay
Screen z mobilnej wersji gry

Dostępnych będzie sześć klas – barbarzyńcy krzyżowcy, łowcy demonów, mnisi, nekromanci i czarodzieje. W grze czeka na nas osiem wyjątkowych stref i wielka Zachodnia Marchia. Historia gry będzie mieć miejsce pomiędzy 2 a 3 częścią Diablo. Podczas wędrówki poznamy zupełnie nowe postacie oraz te już znane z poprzednich gier, np. Deckarda Caina.

Zagracie w najnowsze przygody oferowane przez Blizzard?

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy