Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Zapowiedź „The Idol” – nowego serialu twórcy „Euforii” z The Weekndem w roli głównej!

Podczas koncertu Abela „The Weeknd” Tesfay’ego w Nowym Jorku został premierowo zaprezentowany pierwszy teaser „The Idol” – nowego serialu HBO Max stworzonego m.in. przez Sama Levinsona („Euforia”), który ma opowiedzieć – cytując kampanię promocyjną – „najbardziej obleśną historię miłosną w historii Hollywood”. The Weekndowi w na ekranie partnerować będzie Lily-Rose Depp.

O czym opowie serial?

Fabuła koncentrować się będzie na młodej, odnoszącej coraz większe sukcesy piosenkarce pop (Depp), która wplata się w skomplikowaną relację romantyczną z samorozwojowym guru będącym tak naprawdę przywódcą tajemniczej sekty (Abel). Poza wątkiem miłosnym „Idol” ma oferować również szerokie, zakulisowe spojrzenie na branżę rozrywkową w Hollywood. Całość została rozpisana na sześć odcinków.

The Weeknd w jednej z głównych ról w „Idolu”

Pozostałe informacje i data premiery

Poza Abelem i Levinsonem, pomysłodawcą projektu jest również Reza Fahim, dla której jest to pierwszy projekt. Producentem wykonawczym został za debiutujący w tej roli Joe Epstein. W obsadzie za to znaleźli się również m.in: Troye Sivan (piosenkarz), Debby Ryan („Nie ma to jak statek”), Jennie Kim (koreańska piosenkarka), Rachel Sennott („Shiva Baby”), Steve Zissis („Bliskość) oraz Hari Nef („Assasination Nation”).

Co jednak niepokoi, to proces zdjęciowy –  po zakończeniu prac na planie w kwietniu, HBO zamówiło dla „Idola” blisko trzymiesięczne dokrętki, które miały na celu zmienić kierunek kreatywny całości. Dodatkowe zdjęcia zakończyły się w bieżącym miesiącu. Na ten moment data premiery nie jest jeszcze znana, ale możliwe, że „Idol” trafi na platformę HBO Max jeszcze w tym roku

Zwiastun

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Robert Solski

Robert Solski

Student czwartego roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim i eskapista, który tak samo jak filmy pożera książki, a ostatnio też coraz częściej gra – i wirtualnie, i planoszowo. Stara się oglądać jak najwięcej kina niezależnego, usilnie jednak przeszkadza mu w tym słabość do blockbusterów i seriali. Lubi pisać o wszystkim, co go otacza – zwłaszcza o popkulturze.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy