Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Alan Walker wystąpi w Polsce! Walkerworld zawita do Atlas Areny w Łodzi

Alan Walker w końcu przenosi swoją immersyjną koncepcję tematycznego parku rozrywki Walkerworld na kontynent europejski. Usłyszymy największe hity i najnowsze utwory!

To ogłoszenie trasy pojawia się w niezwykle pracowitym okresie dla Walkera, tuż po wydaniu dwóch gorących singli – „Unsure” z udziałem gwiazdy Disneya Kylie Cantrall oraz „Barcelona” z Iną Wroldsen.

Alan Walker
Oficjalny plakat wydarzenia / Live Nation

Europejska trasa koncertowa rozpocznie się w marcu 2025 roku w Barcelonie, gdzie Alan wystąpi po raz pierwszy. Trasa obejmie 11 krajów w ciągu 14 koncertowych nocy, odwiedzając niektóre z najbardziej ikonicznych miejsc na świecie, takie jak legendarny Alexandra Palace w Londynie i Olympia w Paryżu, które gościły takie gwiazdy jak: The Rolling Stones, Madonna, Led Zeppelin i wiele innych. Rok 2025 jest wyjątkowy dla Alana, ponieważ przypada 10. rocznica jego przełomowego hitu „Faded”.

Alan Walker
Alan Walker, Jakarta 2024 / Live Nation

Alan dodatkowo jest bardziej zajęty niż kiedykolwiek, dzięki Walkerworld Creator Games. WCG to inicjatywa przyjazna dla fanów i wiodąca w branży, która zaprasza wszystkich do immersyjnego świata Walkerworld w Fortnite, gdzie można prezentować swoje kreacje/treści, z którymi muzyk będzie mógł wchodzić w interakcje. Na dodatek, Alan oferuje cztery nagrody pieniężne w wysokości 10 000 dolarów każda, przyznawane za najlepsze prace jego fanów. Co więcej, aby uczcić każde miejsce na europejskiej trasie, Alan będzie poszukiwał lokalnych artystów wśród twórców online w każdym mieście. Używając hashtagu #WCG24, możesz mieć szansę wystąpić na scenie przed tysiącami widzów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: LINDA I GIERSZAŁ Z GWIAZDĄ „GRY O TRON” NA PLANIE…

Przedsprzedaż europejskiej trasy Walkerworld Alana Walkera na 2025 rok, rozpocznie się w środę 26 czerwca 2024 roku m.in na Spotify. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 28 czerwca na stronie internetowej Alana Walkera.

Źródło: Materiały prasowe Live Nation

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy