Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Linda, Pietrucha i Gierszał z gwiazdą „Gry o tron” na planie międzynarodowej superprodukcji

Kilka dni temu Bogusław Linda pochwalił się zdjęciem z Aidanem Gillenem. Okazuje się, że Panowie zagrają razem w międzynarodowej superprodukcji. Dzisiaj Monolith films, polski dystrybutor filmowy, pochwalił się pierwszymi zdjęciami z planu nadchodzącego filmu.

Aidana Gillena, znamy między innymi z roli Petyra „Littlefingera” Baelisha z „Gry o tron”. Choć to nie jedyna bardzo ceniona rola irlandzkiej gwiazdy.

Pojedynek
Aidan Gillen w filmie „Pojedynek”. Fot. Jarosław Sosiński

Pod Warszawą trwają zdjęcia do thrillera historycznego pt. „Pojedynek” – superprodukcji z imponującym budżetem wynoszącym kilkadziesiąt mln PLN. Reżyserem jest Łukasz Palkowski, autor hitów kinowych „Bogowie” i „Najlepszy” oraz serialu „Belfer”, docenionych również przez krytykę.

„Pojedynek” to film inspirowany prawdziwą historią wybitnego pianisty, który po napaści Rosjan na Polskę został aresztowany i wraz z wieloma innymi przedstawicielami polskiej elity przewieziony do ośrodka odosobnienia.

Pojedynek
Jakub Gierszał w filmie „Pojedynek”. Fot. Jarosław Sosiński

W głównych rolach zobaczymy: Aidana Gillena oraz Jakuba Gierszała, a towarzyszy im plejada wybitnych aktorów. W fenomenalnej obsadzie znaleźli się także Bogusław LindaJulia PietruchaWojciech MecwaldowskiAntoni PawlickiAnna PróchniakMagdalena Koleśnik i Mateusz Kościukiewicz.

Pojedynek
Bogusław Linda w filmie „Pojedynek”. Fot. Jarosław Sosiński

O filmie

Jest rok 1939. Świat pogrąża się w chaosie. Tysiące Polaków, przetrzymywanych przez Rosjan w dawnym klasztorze, poddawane są brutalnej indoktrynacji. Ambitny agent wroga stawia sobie za punkt honoru złamanie oporu jednego z nich. To młody pianista światowej sławy, cieszący się szacunkiem współosadzonych. Jego kapitulacja może skutkować przeciągnięciem wielu innych na stronę przeciwnika. Rozpoczyna się podstępna gra, pełna wyrafinowanych manipulacji, gróźb i obietnic.

Źródło: Monolith Films

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy