Kącik Popkultury

BioShock 4 – Poznaliśmy scenarzystkę nadchodzącej gry

O tym, że powstaje czwarta część serii „Bioshock” wiemy już od dawna, ale dopiero teraz zaczęły pojawiać się jakieś konkretne informacje. O tytule nie wiemy praktycznie nic, ale właśnie pojawiła się informacja, kto zostanie scenarzystką nadchodzącej gry. Jest nią osoba pracująca przy „Ghost of  Tsushima”!

 

Scenariusz gry napisze Liz Albl, która sama ogłosiła tą informację na swoim Twitterze.

Liz Albl jest scenarzystką, która wcześniej pracowała nad scenariuszami wielu innych gier. Wcześniej pracowała przy takich markach jak „Far Cry”, „Assassin’s Creed” czy „Ghost of Tsushima”. Patrząc na poprzednie odsłony BioShocka, wszystko wskazuje na to, że będzie to najpoważniejszy z scenariuszy, nad jakimi miało okazję pracować. Jest to jedyna informacja o tytule, ale dzięki niej wiemy, że prace już w krótce powinny się rozpocząć.

Podabał ci się artykuł? Udostępnij

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Szymon Dędek

Szymon Dędek

Student kulturoznawstwa z zapałem do wszystkiego co związane z popkulturą. Nałogowo pochłania filmy, seriale, gry, książki i komiksy, a w szczególności te z uniwersum Star Wars. Hobbystycznie zdobywa osiągnięcia w grach gdzie może się pochwalić niemałymi wynikami. Od 10 lat czynny członek Związku Harcerstwa Polskiego.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy