Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Christian Bale zagra w Gwiezdnych wojnach? Słynny aktor bardzo by tego chciał

Christian Bale to aktualnie jeden z najlepszych aktorów w Hollywood. W wywiadzie udzielonym niedawno The Hollywood Reporter, aktor podtrzymał swoją wcześniejszą deklarację o chęci pojawienia się w projekcie spod szyldu Gwiezdnych wojen. Wybitny aktor ma za sobą już role w DC oraz MCU. W tym pierwszym uniwersum wcielił się w Batmana, natomiast w Marvelu odegrał rolę Gorra w najnowszej odsłonie Thora. Czy w takim razie następne będą Gwiezdne wojny?

Christian Bale od zawsze marzył o wystąpieniu w Gwiezdnych wojnach

Redaktor serwisu The Hollywood Reporter miał ostatnio okazje przeprowadzić ciekawą rozmowę z wspomnianym wyżej aktorem. Christian Bale został spytany, czy myślał o występie w uniwersum Gwiezdnych wojen. Aktor odpowiedział następująco:

„Wszystko, czego kiedykolwiek chciałem od Gwiezdnych wojen, to wystąpić w stroju szturmowa i uderzać głową w drzwi czy coś innego, przechodząc w tle. Prawdziwe nerdy, które oglądali Gwiezdne wojny zbyt wiele razy, wiedzą o tej scenie, w której szturmowiec uderza się w głowę. Chciałem być tym facetem. To było to! Jeśli jednak byłaby szansa zagrać kogoś więcej, to byłoby to coś cudownego. Nadal mam figurki z czasów, gdy byłem mały. Znam też bardzo dobrze Kathy Kennedy, ponieważ pracowała ze Spielbergiem, gdy kręciliśmy film Imperium Słońca, a teraz dowodzi całym uniwersum Gwiezdnych wojen”

Aktor stwierdził on, że byłby szczęśliwy mogąc zagrać chociażby szturmowca (takie kameo ma już za sobą np. Daniel Craig). Przy okazji Christian Bale pokazał, że Gwiezdne wojny zdecydowanie nie są mu obce. Aktor dodał, że dobrze zna Kathleen Kennedy (szefową Lucasfilm), bo współpracowali przy filmie Imperium Słońca z 1987 roku. Najpewniej ta wypowiedź ostatecznie trafi do Lucasfilmu. Zobaczymy co się wydarzy w późniejszym czasie. Jednak stało się bardzo prawdopodobne, że prędzej czy później Christian Bale trafi do uniwersum Star Wars.

Kogo mógłby zagrać Christian Bale w gwiezdnym uniwersum

Oczywiste jest, że taki wielki gwiazdor nie odegrałby roli zwykłego szturmowca. Jego potencjał z pewnością zostałby bardziej wykorzystany. Pytanie tylko, w kogo miałby się wcielić?

Według plotek i pomówień mógłby zagrać Galena Marka, zwanego Starkillerem. Postać ta znana jest z gier z serii The Foce Unleashed. Wcześniej mówiło się, ze wprowadzenie tego bohatera do kanonu jest raczej niemożliwe. Nadal nie będzie to łatwe, jednak fakt, iż w 4. odcinku Andora pojawiła się na moment zbroja Starkillera, świadczy o tym, że coś jest na rzeczy. Dużo niewiadomych, jednak wszystko brzmi bardzo intrygująco. Obecnie największa kosmiczna marka przeżywa dynamiczny rozwój. Głównie za sprawą kolejnych seriali aktorskich (może nie takich jak Obi-Wan Kenobi), ale z pewnością takich jak Andor.

Chcielibyście zobaczyć tego aktora w świecie Gwiezdnych wojen?

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Dawid Micał

Dawid Micał

Młody żurnalista z Rzeszowa. Redaktor naczelny studenckiego magazynu Nowy Akapit. Uwielbia oglądać postmodernistyczne, fantastyczne oraz polskie kino. Natomiast jego ulubione uniwersum to Star Wars. Interesuje się filmoznawstwem, czytaniem biografii oraz historią. W wolnej chwili lubi oglądać każdy sport. Dlatego tworzy podcast „Rozmowy Na Pół Gwizdka”, który możecie znaleźć na Spotify.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy