Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Crash Bandicoot powraca! – Zapowiedź Crash Team Rumble

Jakiś czas temu zrobiło się głośno o wycieku, który prezentował wczesną wersję nowego tytułu z Crashem w roli głównej. Activision najwyraźniej chciało jak najszybciej uciąć spekulacje i właśnie zapowiedziała nowy tytuł z najbardziej znanym jamrajem na świecie. Przygotujcie się na zabawę z Crash Team Rumble!

 

Od premiery gry „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” minęło już ponad pięć lat i w tym czasie otrzymaliśmy jeszcze dwa nowe tytuły z dawną maskotką konsoli Play Station. Odsłona wyścigowa, jak i czwarta część serii zostały przyjęte wyjątkowo dobrze i szybko podbiły listy sprzedażowe innych platform. Activision się nie zatrzymuje i zaprezentowało nam teaser kolejnej części, tej uwielbianej serii.

 

„Crash Team Rumble” ma być grą wieloosobową, która pozwoli na zabawę do czterech graczy. W rozgrywce w stylu serii „Super Smash Bros” gracze zmierzą się z sobą na różnorodnych arenach. Rywalizować będą z sobą o uzyskanie jak największej liczby punktów. Gra pozwoli na wcielenie się w najbardziej rozpoznawalne postaci z serii i odda graczom do użytku szereg różnych mocy i umiejętności. Można się również spodziewać, że w tytule znajdzie się wiele różnych konkurencji, jak i opcji personalizacji postaci. Biorąc pod uwagę jakość poprzednich odsłon serii, możemy się spodziewać, że i ta nie będzie odstawać od swoich poprzedników. Czy Crash Bandicoot nie zawiedzie i tym razem?

Crash Team Rumble will be bringing multiplayer madness in 2023 – Destructoid

 

Gra ukaże się w 2023 roku i trafi na wszystkie konsole obecnej i poprzedniej generacji, oraz na komputery osobiste. Grę tworzy studio Toys for Bob, które było już odpowiedzialne za poprzednie odsłony wznowionej serii.

 

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Szymon Dędek

Szymon Dędek

Student kulturoznawstwa z zapałem do wszystkiego co związane z popkulturą. Nałogowo pochłania filmy, seriale, gry, książki i komiksy, a w szczególności te z uniwersum Star Wars. Hobbystycznie zdobywa osiągnięcia w grach gdzie może się pochwalić niemałymi wynikami. Od 10 lat czynny członek Związku Harcerstwa Polskiego.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy