Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Kang Dynasty prawdopodobnie bez F4 i Blade’a

Jeff Loveness, scenarzysta Avengers: The Kang Dynasty, w ostatnim czasie udziela wielu wywiadów. W jednym z nich zdradził prawdopodobnie szokujące dla wielu informacje.

W rozmowie z portalem gizmodo Loveness opowiadał o swojej pracy nad scenariuszem do filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania. Wychwalał przy tym niejednokrotnie Jonathana Majorsa, który wcielił się w postać Kanga Zdobywcy. To właśnie przeciwko niemu staną zjednoczeni bohaterowie w Dynastii Kanga.

Ant-Man i Osa: Kwantomania
Logo filmu Avengers: The Kang Dynasty

Czy w The Kang Dynasty zabraknie F4 i Blade’a?

Loveness ciągle tworzy scenariusz do 5. części Avengers. Zdradził, że prawdopodobnie w filmie nie pojawią się postaci Fantastycznej Czwórki i Blade’a i choć może to wzbudzić niezadowolenie fanów, to ma dużo sensu. Produkcja rebootu Blade’a borykała się z wieloma problemami, głównie dotyczących scenariusza. Przecieki mówią, że zdjęcia do produkcji mają w końcu wystartować w maju –  premiera w tym momencie zaplanowana jest na wrzesień 2024 roku. Jeff Loveness miałby jeszcze większy problem, gdyby chciał dopisać do The Kang Dynasty F4. Okres pracy na planie obu filmów prawdopodobnie się pokryje, ponieważ trafią one na ekrany kin w zaledwie trzymiesięcznym odstępie. Scenariusze do obu filmów ciągle powstają, a F4 nie ma nawet jeszcze obsady. Jeff Loveness dał do zrozumienia, że choć nie wyklucza wprowadzenia fantastycznej drużyny lub Blade’a do The Kang Dynasty, to zaznacza, że póki co pracuje, bazując na postaciach, które zostały już wprowadzone do uniwersum.

Kang Dynasty
Hope i Scoot w filmie Ant-Man i Osa: Kwantomania

Dlaczego Scott Lang nie utknął w wymiarze kwantowym?

Zanim powiedział co nieco o The Kang Dynasty, Jeff wyjaśnił kwestię wywołującą często dyskusje wśród fanów związaną z zakończeniem ostatniego filmu Marvel Studios.

[CZYTAJĄC DALEJ NARAŻASZ SIE NA SPOILERY Z FILMU ANT-MAN I OSA: KWANTOMANIA]

Scenarzysta wyznał, że brał pod uwagę taką ewentualność, że Scoot Lang wraz z Hope, po tym, jak pokonali Kanga, zostają w wymiarze kwantowym. Finalnie Cassie otwiera portal i ich ratuje. Według Jeffa Lovnessa takie rozwiązanie byłoby to nudne i powtarzalne, ponieważ już raz Scoot tam utknął. Teraz Lang musi borykać się z wątpliwościami, czy naprawdę udało mu się powstrzymać Kanga Zdobywcę.

Źródło: gizmodo

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy