Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Kos – pierwsze zdjęcia z nowego filmu Pawła Maślony

Jacek Braciak jako tytułowy Kos, czyli Tadeusz Kościuszko, Bartosz Bielenia jako szlachecki bękart walczący o marzenia, Jason Mitchell w roli byłego niewolnika, kompana Kościuszki, Robert Więckiewicz w roli rosyjskiego rotmistrza i debiutująca Matylda Giegżno w roli Pocztylionki. Poznajcie głównych bohaterów Kosa najnowszego filmu Pawła Maślony – za sprawą oficjalnych zdjęć z planu filmu. Obraz wejdzie na ekrany kin w 2023 roku.

Producenci Żeby nie było śladów, Ostatniej Rodziny, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, Patersona oraz nominowanego do Oscara Bożego Ciała przedstawiają spektakularną, międzynarodową superprodukcję, która przeniesie nas w czasy Tadeusza Kościuszki. O fabule filmu pisaliśmy już jakiś czas temu. Poniżej oficjalne zdjęcia z planu filmu.

Galeria zdjęć

Tadeusz Kościuszko
Jacek Braciak jako Tadeusz „Kos” Kościuszko
Kos
Bartosz Bielenia jako szlachecki bękart
Międzynarodowa gwiazda
Jason Mitchell w roli byłego niewolnika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kos
Robert Więckiewicz w roli rosyjskiego rotmistrza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kos
Matylda Giegżno w roli Pocztylionki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leszek Bodzak, producent, o filmie

Interesują nas dobre historie. Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz „Kosa” wraz z Anetą Hickinbotham, to ujęło nas jak świetnie jest to skonstruowana opowieść. Po hollywoodzku, z wyrazistymi bohaterami, ze stawką, konfliktem, dylematami moralnymi. Film balansuje między kinem historycznym, a opowieścią o ludziach, o marzeniach. „Kos” to dynamiczne kino akcji, z wieloma zaskakującymi zwrotami w fabule. Dodatkowo cieszy nas to, że powstaje on w oparciu o debiutancki scenariusz i jest reżyserowany przez młodego twórcę. Takiego kina historycznego w Polsce jeszcze nie było.

 

Obsada

W filmie zobaczymy aktorów:  Bartosz Bielenia, Jacek Braciak, Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Łukasz Simlat, Andrzej Seweryn, Piotr Pacek, debiutująca na dużym ekranie Matylda Giegżno oraz amerykański aktor Jason Mitchell.

 

Kos w reżyserii Pawła Maślony wejdzie na ekrany kin w 2023 roku za sprawą dystrybucji Kino Świat. Czekacie na tę produkcję?

Źródło: materiały prasowe

 

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy