Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Paweł Domagała i Martyna Byczkowska na zdjęciach z filmu – Na chwilę, na zawsze

Zdobywca Fryderyka, Paweł Domagała, w podwójnej roli – aktora i scenarzysty – w pełnym emocji i muzyki romansie Na chwilę, na zawsze. U jego boku debiutująca na dużym ekranie Martyna Byczkowska, znana z brawurowej roli w serialu Netflix W głębi lasu. Wszystko to w nowym filmie Piotra Trzaskalskiego, reżysera hitu Mój rower.

W filmie Na chwilę, na zawsze popularny aktor i muzyk Paweł Domagała, którego płyty królują na listach sprzedaży, a teledyski na YouTube zebrały już ponad 200 mln odtworzeń, wciela się w byłego rockmana, który po skończonej karierze pomaga młodym ludziom na zakręcie życia. Debiutująca na dużym ekranie – Martyna Byczkowska – wcieli się w gwiazdę, przebojową wokalistkę, znaną z wielkiego talentu, ale też buntowniczego stylu życia.

 

Galeria Zdjęć

Paweł Domagała
Paweł Domagała jako Borys
Martyna Byczkowska
Martyna Byczkowska jako Pola
Na chwilę na zawsze
Ireneusz Czop jako ojciec i menadżer Poli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na chwilę na zawsze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy film Piotra Trzaskalskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Filmie

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

Produkcja

Paweł Domagała poza wystąpieniem w filmie, jest też jego pomysłodawcą i współscenarzystą razem z Mirellą Zaradkiewicz i Magdaleną Wiśniewolską. Ponadto, jest autorem scieżki dźwiękowej, która zawiera zarówno zupełnie nowe utwory, jak i covery światowych przebojów. Zofia Komasa odpowiedzialna jest za kostiumy w filmie. Reżyserem filmu jest Piotr Trzaskalski, który wyreżyserował takie filmy jak Mój rower czy Edi. W obsadzie filmu znaleźli się też: Ireneusz Czop, Olaf Lubaszenko oraz Tomasz Włosok i Kinga Preis.

 

 

Film trafi do polskich kin 15 lipca za sprawą dystrybutora Kino Świat.

Źródło: materiały prasowe

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy