Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Niall Horan – ciekawostki o byłym wokaliście One Direction

Niall Horan już 18 marca zagra z łódzkiej Atlas Arenie, a my przygotowując się do tego wydarzenia znaleźliśmy specjalnie dla Was garść ciekawostek na jego temat!

Niall Horan
Oficjalny plakat koncertu

#1 Niall wystąpił w 7 edycji X Factor, gdzie jeden z jurorów połączył go z czterema innymi uczestnikami tworząc zespół One Direction.

#2 Po rozpadzie One Direction artysta podpisał kontrakt z wytwórnią Capitol Records i wydał swój debiutancki album „Flicker”. W 2020 Horan wydał kolejny krążek – „Heartbreak Weather”. W zeszłym roku pojawiło się kolejne wydawnictwo – „The Show”.

#3 W 2023 Niall został jednym z trenerów brytyjskiego programu The Voice, gdzie jego podopieczna Gina Miles wygrała, a w kolejnej edycji zwyciężył Huntley, również z jego drużyny czyniąc Horana zwycięskim trenerem po raz drugi z rzędu.

#4 Na 15. urodziny brat Horana dostał gitarę, której użył tylko raz, po czym sięgnął po nią sam Niall. Wówczas 11-letni Horan, sam nauczył się grać na gitarze, korzystając z tutoriali na YouTube.

#5 Talent Horana odkryła jego ciotka jadąc z nim samochodem.

#6 Horan jest daltonistą i ma trudności z rozróżnieniem pomarańczowego i czerwonego, zielonego i żółtego oraz odcieni niebieskiego i fioletu.

#7 Irlandzki piosenkarz otrzymał 18 nagród i 34 nominacje. Wśród nich znajdują się, m.in. American Music Award i iHeartRadio Music Awards.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Joanna Tulo

Joanna Tulo

Jestem absolwentką Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Wśród moich zainteresowań znajdują się tajniki skrywane przez społeczeństwo, a także antropologia oraz terminy dotyczące szeroko pojętej kultury. Świat popkultury jest bardzo mi bardzo bliski i chętnie rozkładam go na czynniki pierwsze, co zastosowałam w moich pracach naukowych, które zawierały elementy analiz filmowych oraz teatralnych. Swoje umiejętności wykorzystuje w pracy z social mediami, storytellingiem oraz marketingiem. Przez rok mieszkałam w Nowym Jorku, gdzie miałam okazję znaleźć się w kolebce kultury popularnej oraz poznawać teatralne możliwości jakie daje Broadway.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy