Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Nowa kolekcja Good Loot inspirowana sztuką polskich i zagranicznych twórców

Już 30 września 2022 do sprzedaży trafi nowa kolekcja puzzli Good Loot inspirowana sztuką polskich i zagranicznych twórców. 

Dzieła dzieli niemal wszystko: od kraju pochodzenia artysty, przez technikę wykonania, po tematykę. Każde z nich udało się jednak przedstawić w formie złożonego z 1000 elementów zestawu puzzli. Choć Good Loot słynie raczej z puzzli, tworzonych na podstawie gier, to na pewno warto zwrócić uwagę na te nowe zestawy oraz zaznajamiać się ze sztuką kawałek po kawałku.

Good Loot

O kolekcji Imagination:

  • Kolekcja puzzli z ilustracjami polskich i światowych artystów
  • 1000 elementów, rozmiar po ułożeniu: 68×48 cm
  • Wysokiej jakości wykonanie bazujące na najnowszych technologiach druku
  • Perfekcyjne dopasowanie elementów
  • Efektowna, nasycona kolorystyka
  • Odporne na zginanie
  • Uszlachetnione efektem płótna puzzle, redukują odbijanie światła
  • Renomowany producent puzzli z UE

 

Good LootPuzzle z ilustracją Rocha Urbaniaka „Koncert na kominie”, 1000 elementów
Roch Urbaniak to krakowski malarz, autor książek dla dzieci i komiksów. W swojej sztuce inspiruje się mitami, baśniami, ale też popkulturą, z grami komputerowymi na czele. Bo inspiracje i wspaniałe opowieści można znaleźć wszędzie, a właśnie opowieści są tym, co chce przekazywać swoją sztuką. Z malarstwa korzysta też w innych formach wypowiedzi, tworząc komiksy, czy używając obrazów jako ilustracji w swoich książkach z serii „Papiernik”.

 

 

 

 

 

Good Loot

Puzzle z ilustracją Edwarda Dwurnika „Radzymin”, 1000 elementów. Edward Dwurnik jest jednym z najważniejszych inajwybitniejszych powojennych artystów polskich. Studiował malarstwo, grafikę i rzeźbę na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 1965 zetknął się z twórczością artysty-samouka Nikifora Krynickiego i przyjął zbliżony styl obrazowania, który później modyfikował i rozwijał. Prezentowany na puzzlach „Radzymin” powstał w 2017 roku. Jest to ostatnie ujęcie rodzinnego miasta artysty i jeden z ostatnich wielkoformatowych obrazów z najstarszego cyklu malarskiego Dwurnika „Podróże autostopem”.

 

 

 

 

 

Wyjątkowa kolekcja Good Loot

W ofercie Good Loot znajdziecie popularne marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz epickie i kultowe światy fantasy i SF. A od teraz również zupełnie nową kolekcję, z którą staniecie nieco bliżej sztuki, bawiąc się przy tym równie dobrze co zawsze.

Nowa kolekcja Good Loot – Imagination. Więcej przeczytacie tutaj.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy