Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Co Marvel zaprezentuje na SDCC?

San Diego Comic Con nadchodzi dużymi krokami. Event rozpocznie się już w ten czwartek (21 lipca) i potrwa do niedzieli (24 lipca). Tak jak w poprzednich latach, również na SDCC 2022 Marvel Studios będzie mieć swój kilkugodzinny panel. Jakich zapowiedzi możemy się spodziewać? Czy Feige zapowie nowe produkcje?

Logo eventu

Najprawdopodobniej, tak. Nie wiemy, czy włodarze Marvel Studios zdradzą nam szczegółów o nadchodzących fazach Kinowego Uniwersum Marvela, czy skupią się tylko na wciąż trwającej czwartej. Możemy być jednak pewni, że otrzymamy jakieś zaskakujące zapowiedzi. Poniżej postaramy się zgadnąć, co w najbliższych dniach pokaże nam Marvel.

Animacje Marvel Studios

Na pewno możemy spodziewać się zapowiedzi animowanych serie studia. Wiemy, że drugi sezon „What If?” jest już w przygotowaniach, chodzą plotki, że serial zadebiutuje jeszcze w tym roku. Jeśli okażą się prawdziwe, to z pewnością w ciągu najbliższych dni zobaczymy jakieś materiały z owej animacji.

Oprócz „What If?” i jego spin-offu „Marvel Zombies”, studio w ostatnim czasie zapowiedziało kilka innych serii. Wśród nich są: „Spider-Man: Freshman Year”, „I am Groot” i „X-Men 97′”. Nie wiadomo jeszcze, na kiedy jest zaplanowana premiera tych produkcji. Być może zobaczymy krótkie materiały z nich, jednak możliwe jest również, że zostaną zapowiedziane nowe całkowicie nowe animacje Marvel Studios.

4. faza Marvel Cinematic Universe

4. faza MCU zbliża się ku końcowi, jednak przed jej końcem zobaczymy jeszcze kilka filmów i seriali. Z tych oficjalnie zapowiedzianych wiemy, że na duże ekrany trafią jeszcze „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, trzecia część „Strażników Galaktyki”, „The Marvels”, „Fantastyczna Czwórka” oraz „Blade”. Nieoficjalnie mówi się też o halloweenowym specialu „Werewolf By Night” oraz drugim sezonie „What If?”.

Wśród seriali, w skład obecnej fazy wejdą jeszcze takie produkcje jak: „Mecenas She-Hulk”, „Secret Invasion”, „Armor Wars”, „Echo”, drugi sezon „Lokiego”, „Agatha: House of Harkness” oraz „Ironheart”.

Pewnym są kolejne teasery/zwiastuny „She-Hulk” oraz szczegóły na temat sequelu „Czarnej Pantery” (niedawno do sieci wyciekł wygląd Namora). Miejmy nadzieję, że dostaniemy oficjalną zapowiedź „Werewolf By Night” (show nie zostało oficjalnie ogłoszone przez Marvela). Możliwe jest również ujawnienie kilku informacji o filmach „Blade” oraz „The Marvels” (w zeszłym tygodniu wyemitowano finałowy odcinek „Ms. Marvel”, naszą recenzję serialu możecie przeczytać tutaj).

W kwietniu zakończono prace na planie serialu „Tajna Inwazja”, więc jest spora szansa, ze dostaniemy jakieś materiały promujące show. Jedną z najbardziej wyczekiwanych przez fanów zapowiedzi jest ogłoszenie obsady filmu o Fantastycznej Czwórce (nasze spekulacje o obsadzie możecie przeczytać tutaj). Myślicie, że Marvel w końcu uchyli rąbka tajemnicy na temat film?

Przyszłe projekty

Bez wątpienia Marvel zapewni nam sporo contentu w obecnej fazie. Mimo to, fani niecierpliwością myślą o następnych fazach MCU. W końcu zobaczymy tam takie filmy jak „Deadpool 3″, „Shang-Chi 2″ serial „Daredevil”, film o Thunderbolts czy „Kapitana Amerykę 4″. Wraz z premierą ostatniej części Thora, dowiedzieliśmy się, że bohater jeszcze pojawi się na dużych ekranach. Może dostaniemy na ten temat jakieś informacje?

Liczymy także na oficjalną zapowiedź filmu „Thunderbolts”. Fani bardzo czekają na zapowiedź filmu o mutantach, a szczególnie o Deadpoolu oraz Wolverinie. Być może dowiemy się czegoś więcej o tym drugim projekcie, biorąc pod uwagę, że Taron Egerton brał niedawno udział w rozmowie z Kevinem Feigiem na temat roli Wolverine’a?

Na jakie zapowiedzi Marvela liczycie? Dajcie znać w komentarzach!

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Mikołaj Łukaszyk

Mikołaj Łukaszyk

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Fan produkcji science-fiction, na czele z uniwersum Halo. Oprócz kinowych blockbusterów często oglądam polskie produkcje. Masowo pochłaniam przeróżne seriale i animacje, głównie z początku lat 2000. Prywatnie interesuję się również piłka nożną i geopolityką.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy