Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

[PLOTKA] Hulk w MCU dostanie solowy film

Hulk w MCU zawsze był postacią problematyczną dla Kevina Feige, ze względu na ciągłe borykanie się z prawami do postaci granej przez Marka Ruffalo. Insiderzy twierdzą, że Bruce Banner aka Hulk powróci nie tylko w „Avengers: The Kang Dynasty”, ale również dostanie własny film w ramach Marvel Cinematic Universe.

Hulk mógł być obecny w innych produkcjach ale nigdy nie mógł dostać solowego filmu w MCU.

Hulk w MCU
Fot. Marvel Studios

Jakiś czas temu jeden z fanów, przeprowadził śledztwo, a wynikami podzielił się na portalu Reddit. Universal Pictures miało prawa do dystrybucji i zarabiania na filmie „The Incredible Hulk” od momentu premiery przez kolejne 15 lat. W tym roku ten czas minął, a pełne prawa do postaci miały trafić do Marvel Studios. Czy to oznacza, że jest szansa na solowy film o zielonym?

Przeczytaj również: „Frankenstein” Guillermo Del Toro – co wiemy o filmie?

Insiderka MyTimeToShineHello jest przekonana, że taki film powstaje.

W 2021 roku pojawiały się plotki, że Marvel Studios pracuje nad adaptacją komiksowej historii World War Hulk. To co wydarzyło się w serialu „Mecenas She-Hulk” może być tropem i w jakimś stopniu zapowiedzią wspomnianej adaptacji. Ale wcale nie musi. Tym bardziej, biorąc pod uwagę w jakim chaosie produkcyjnym powstawały ostatnie produkcje Marvel Studios.

Inne źródło, tj. CanWeGetSomeToast twierdzi, że właśnie to co wydarzyło się w serialu o She-Hulk oraz to co zobaczymy w powstającym filmie „Captain America: Brave New World” sugeruje, więcej Bruca Bannera/Hulka w MCU, w przyszłości.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy