Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Thirty Seconds To Mars wystąpi w 2024 na TAURON Arena Kraków

Popularna grupa Thirty Seconds to Mars ogłosiła kolejny koncert w Polsce. Zespół w maju 2024 roku wystąpi na krakowskiej TAURON Arena w ramach Seasons 2024 Global Tur, pierwszej trasy koncertowej 30STM od ponad pięciu lat. Trasę zapowiedział Jared Leto, frontman zespołu po tym, jak dokonał historycznego wspięcia się na sam szczyt nowojorskiego Empire State Building.

Thirty Seconds to Mars przyjedzie do Krakowa w maju w ramach wspomnianego Seasons 2024 Global Tour, podczas którego zespół odwiedzi Amerykę Łacińską, Europę, Amerykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Będzie to kolejny występ w Polsce zespołu Shannona i Jareda Leto po udanych koncertach na m.in. tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival czy łódzkiej Atlas Arenie przed pięcioma laty. Nowo ogłoszona, międzynarodowa trasa skoncentruje się głównie na promocji tegorocznego krążka zespołu – „It’s the End of the World but It’s a Beautiful Day”, ich szóstego już albumu studyjnego, który ukazał się we wrześniu i spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów po nieco polaryzującj płycie „America” z 2018.

„Budynek jest świadectwem wszystkich rzeczy, które można zrobić na świecie, jeśli tylko włożymy w nie serce. To w dużej mierze inspiracja dla naszego najnowszego albumu, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”

– powiedział Jared Leto po tym, jak jako pierwsza osoba na świecie wspiął się na Empire State Building i ogłosił trasę. Relację z tego wydarzenia, przygotowaną przez amerykański program TODAY, możecie zobaczyć poniżej.

Jareda Leto, laureata Oscara za rolę pierwszoplanową w „Witaj w klubie”, mogliśmy w tym roku oglądać na wielkim ekranie przy okazji „Nawiedzonego dworu”, gdzie wcielił się w rolę antagonisty Crumpa. Kolejnym aktorskim projektem Leto będzie długo oczekiwana kontynuacja serii „Tron” z podtytułem „Ares” w reżyserii Joachima Rønninga („Czarownica 2″), w której zagra u boku m.in. Grety Lee i Evana Petersa. Premiera w 2025 roku

Koncert Thirty Seconds to Mars na TAURON Arena Kraków odbędzie się 9 maja. Organizatorem jest Live Nation Polska. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Poniżej zamieszczamy oficjalną grafikę promującą wydarzenie.

koncert Thirty Seconds to Mars – 9 maja 2024, TAURON Arena Kraków / Live Nation

Zobacz również: Melanie Martinez – koncert, COS Torwar Warszawa. Fantasmagoryczna podróż w pustkę

 

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Robert Solski

Robert Solski

Student czwartego roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim i eskapista, który tak samo jak filmy pożera książki, a ostatnio też coraz częściej gra – i wirtualnie, i planoszowo. Stara się oglądać jak najwięcej kina niezależnego, usilnie jednak przeszkadza mu w tym słabość do blockbusterów i seriali. Lubi pisać o wszystkim, co go otacza – zwłaszcza o popkulturze.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy