Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

KONKURS! Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Simple Plan w Warszawie!

Simple Plan w ramach trasy koncertowej „The Hard As Rock Tour” pojawią się w Warszawie w klubie Stodoła już w najbliższy poniedziałek – 29.01.2024 roku, a wraz z nimi pojawią się goście specjalni Mayday Parade i State Champs.
 

Zespół ma na koncie mnóstwo sukcesów, nagrali 8 albumów, z czego dwa koncertowe, a ich utwory pojawiły się na 17 soundtrackach. Ich kariera rozpoczynała się na przełomie drugiego tysiąclecia, dzieki czemu osiągnęli status supergwiazd MTV! Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów i zachęciło do udziału takie nazwiska jak: Hilary Duff, Ed Sheeran, Usher oraz Venus i Serena Williams. 

Z okazji zbliżającego się koncertu przygotowaliśmy dla Was konkurs! Wystarczy, że pod specjalnie przygotowanym postem na naszym Facebooku odpowiecie na jedno, krótkie pytanie – Którą piosenkę chcielibyście usłyszeć na koncercie (i dlaczego)?

Do wygrania podwójna wejściówka na koncert!

Regulamin

  1. Konkurs jest organizowany pod nazwą: „Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Simple Plan w Warszawie”.
  2. Organizatorem konkursu jest portal Kącik Popkultury (dalej portal),
  3. Konkurs trwa od 23 do 26 stycznia do godziny 23:59,
  4. Udział w konkursie może wziąć każdy pełnoletni internauta, który w czasie jego trwania w poście na facebooku odpowie na zadane pytanie.
  5. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na koncert Simple Plan – 29.01.2024 roku w Warszawie, w klubie Stodoła.
  6. Zdobywcą nagrody będzie Uczestnik, którego odpowiedź na pytanie konkursowe redakcja portalu uzna za najciekawsze.
  7. Laureat konkursu zostanie powiadomiony o wygranej w komentarzu pod odpowiedzią.
  8. Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych celem nadesłania wygranej.
  9. Nagroda nie podlega wymianie oraz odsprzedaży.

Powodzenia!

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Joanna Tulo

Joanna Tulo

Jestem absolwentką Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Wśród moich zainteresowań znajdują się tajniki skrywane przez społeczeństwo, a także antropologia oraz terminy dotyczące szeroko pojętej kultury. Świat popkultury jest bardzo mi bardzo bliski i chętnie rozkładam go na czynniki pierwsze, co zastosowałam w moich pracach naukowych, które zawierały elementy analiz filmowych oraz teatralnych. Swoje umiejętności wykorzystuje w pracy z social mediami, storytellingiem oraz marketingiem. Przez rok mieszkałam w Nowym Jorku, gdzie miałam okazję znaleźć się w kolebce kultury popularnej oraz poznawać teatralne możliwości jakie daje Broadway.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy