Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

3 sezon „The Office PL” już od 3 listopada w Canal+ Online

Stacja Canal+ poinformowała, że sezon „The Office PL” nadchodzi wielkimi krokami. Nowa seria polskiej wersji „Biura” trafi na platformę Canal+ Online już 3 listopada. Co tydzień w piątek w serwisie będą pojawiały się trzy nowe odcinki. W ekipcie Kropliczanki, poza starymi wyjadaczami, pojawi się kilka nowych twarzy.

W trzecim sezonie „The Office PL” Patrycja, jako nowa rola pani prezes siedleckiej firmy, zarządzi wprowadzenie do oferty Kropliczanki nowego napoju – energetyka. Stworzenie nowego produktu całkowicie od zera wymagać będzie jednak sporych nakładów pracy, w tym m.in. zaprojektowanie nowego logo, wyglądu puszki i wybranie celebryty, który zostanie ambasadorem napoju w działaniach promocyjnych. Zespół Kropliczanki połączy siły, aby jak najpieczołowiciej zrealizować plan nowej prezeski. W tym celu zatrudnieni zostaną nowi pracownicy – przyjęty na zastępstwo Łukiego Tomek (Mateusz Król) oraz zmagająca się z depresją pracownica HR Kasia (Małgorzata Gorol).

Kadr z 3 sezonu The Office PL przedstawiający m.in. Adama Woronowicza
3 sezon The Office PL – Adam Woronowicz oraz Mateusz Król 

3 sezon „The Office PL” wyreżyserował w całości Maciej Bochniak (odpowiedzialny m.in. za „Magnezję” czy recenzowane przez nas niedawno „Freestyle”), a scenariusz napisał zespół w składzie Łukasza Sychowicza („Kryptonim Polska”), Jakuba Rużyłło („Sexify”), Mateusza Zimnowodzkiego i Mateusza Płochy („Bodo). W obsadzie, poza wymienionymi wyżej nowymi nabytkami, ponownie powrócą Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Milena Lisiecka oraz Rafał Kowalski.

Writer’s room to cały czas świeży temat w polskim świecie serialowym. Zaczynamy od pracy  zespołowej nad najważniejszymi elementami, ale poszczególne odcinki piszemy indywidualnie. Najpierw musimy wymyślić, o czym będzie sezon. Co będzie się działo z Kropliczanką oraz z głównymi bohaterami Michałem, Darkiem, Patrycją, Asią, Adamem. W tym celu spotykamy się i gadamy o wszystkim, tylko nie o tym, o czym powinniśmy – o KSW, UFC czy filmach, serialach, które ostatnio widzieliśmy. Ale w końcu powstaje storyline sezonu. Kiedy wiemy już, do czego dążymy w danych odcinkach na takiej szerszej płaszczyźnie, wtedy możemy powymyślać historie już konkretnie do odcinków np. Michał niezaproszony na parapetówkę, wizyta BHP czy spór o krzyż w schowku. – mówi Łukasz Sychowicz, główny scenarzysta serialu.

Zapraszamy do naszej recenzji drugiego sezonu produkcji oraz do zapoznania się ze zwiastunem trzeciego sezonu poniżej.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Robert Solski

Robert Solski

Student czwartego roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim i eskapista, który tak samo jak filmy pożera książki, a ostatnio też coraz częściej gra – i wirtualnie, i planoszowo. Stara się oglądać jak najwięcej kina niezależnego, usilnie jednak przeszkadza mu w tym słabość do blockbusterów i seriali. Lubi pisać o wszystkim, co go otacza – zwłaszcza o popkulturze.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy