Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Disney+ w LISTOPADZIE – co na jesienne wieczory pod kocykiem?

Poniżej znajdziecie listę produkcji, które pojawią się w ofercie Disney+ w listopadzie. Zadebiutuje między innymi nowy program z Chrisem Hemsworthem, czy długo wyczekiwany serial Willow. Ponadto, Tim Allen powróci w swojej kultowej roli Śniętego Mikołaja. 

Disney+ w LISTOPADZIE
Willow Ufgood (Warwick Davis) w serialu produkcji Lucasfilm WILLOW tylko na Disney+

WILLOW

SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

30 listopada
Premierowe odcinki co tydzień

O serialu

Nowy serial, będący sequelem przygodowego filmu fantasy „Willow” George’a Lucasa z 1988 roku. Czarodziej Nelwyn powraca po latach od uratowania cesarzowej Elory Danan, by poprowadzić grupę zuchwałych wyrzutków na niebezpieczną misję ratunkową w świecie przekraczającym granice wyobraźni. Warwick Davis powraca w „Willow” w tytułowej roli, a Jonathan Kasdan, Ron Howard, Wendy Mericle, Kathleen Kennedy i Michelle Rejwan pełnią rolę producentów wykonawczych.

Disney+ w LISTOPADZIE
National Geographic dla Disney+

BEZ GRANIC Z CHRISEM HEMSWORTHEM
[LIMITLESS WITH CHRIS HEMSWORTH]
SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

16 listopada
Dostępne wszystkie odcinki

O serialu

Chris Hemsworth rozpoczyna misję, by odkryć, jak żyć lepiej i dłużej. Z pomocą światowej klasy ekspertów, rodziny i przyjaciół podejmuje szereg wyzwań, dzięki którym spróbuje pokonać swoje bariery, poszerzyć granice własnych możliwości, a także przeciwdziałać chorobom wieku podeszłego. Hemsworth spróbuje odkryć również, jak możemy uwolnić nasz potencjał, aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością, zdrowiem i szczęściem. Więcej o produkcji pisaliśmy TUTAJ.

Disney+ w LISTOPADZIE
Od lewej: MATILDA LAWLER, ELIZABETH ALLEN-DICK, AUSTIN KANE, TIM ALLEN, ELIZABETH MITCHELL

ŚNIĘTY MIKOŁAJ: SERIAL
[THE SANTA CLAUSES]
SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

16 listopada
Premierowe odcinki co tydzień

O serialu

Scott Calvin zbliża się do swoich 65. urodzin i zdaje sobie sprawę, że nie może być wiecznie Mikołajem. Zauważa, że zaczyna wykonywać obowiązki Świętego coraz wolniej, ale co ważniejsze, ma rodzinę, która mogłaby czerpać wiele korzyści z życia w normalnym świecie. Szczególnie dwaj synowie, z których jeden dorastał w Lakeside w stanie Illinois, a drugi – na biegunie północnym. Mając do pomocy mnóstwo elfów, Scott postanawia znaleźć odpowiedniego następcę na stanowisku Mikołaja. W tym samym czasie próbuje również przygotować swoich najbliższych na nową przygodę, czyli życie na południe od bieguna.

Disney+ w LISTOPADZIE

PACJENT
[THE PATIENT]
SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

30 listopada
Dostępne wszystkie odcinki

O serialu

Pacjent to psychologiczny thriller o terapeucie Alanie Straussie (Steve Carell) więzionym przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Domhnall Gleeson), który okazuje się seryjnym mordercą. Specjalista staje przed trudnym terapeutycznym wyzwaniem: powstrzymać mordercze zapędy pacjenta. Aby przeżyć, Alan musi dotrzeć do zaburzonego umysłu Sama i powstrzymać go przed popełnieniem kolejnego morderstwa. Jednak Sam nie chce poruszać bolesnych tematów. Będąc w potrzasku Alan odkrywa nie tylko, jak głęboko sięgają zapędy Sama, ale także jak wiele pracy musi włożyć, by naprawić rozpad własnej rodziny. W obliczu uciekającego czasu Alan desperacko walczy, by powstrzymać Sama, zanim stanie się współwinny dokonywanych przez niego morderstw lub, co gorsza, sam stanie się celem ataku.

Amy Adams jako Giselle, Sofia (grana przez Mila & Lara Jackson), Gabriella Baldacchino jako Morgan Philip i Patrick Dempsey jako Robert Philip

ROZCZAROWANA
[DISENCHANTED]
FILM ORYGINALNY DISNEY+

18 listopada

O filmie

Od ślubu Giselle i Roberta minęło piętnaście lat i z czasem wielkie miasto straciło dla Giselle swój urok. W pogoni za bardziej baśniowym życiem powiększająca się rodzina postanawia więc zamieszkać w sennej podmiejskiej społeczności Monroeville. Niestety, nie jest to remedium, na które liczyła Giselle. Przedmieścia rządzą się własnymi prawami i mają swoją królową, Malvinę Monroe, która sprawia, że Giselle bardziej niż kiedykolwiek wcześniej czuje się nie na swoim miejscu. Rozczarowana tym, że jej „długo i szczęśliwie” ponownie się oddala, szuka pomocy w andalazyjskiej magii i przypadkowo przekształca całe miasto w krainę rodem z baśni, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość i szczęście swojej rodziny. Teraz Giselle podejmuje walkę z czasem, by odwrócić zaklęcie i odnaleźć odpowiedź na pytanie, czym naprawdę jest „długo i szczęśliwie” dla niej i dla jej bliskich.

David Beckham

DAVID BECKHAM: DRUŻYNA W OPAŁACH
[SAVE OUR SQUAD WITH DAVID BECKHAM]
SERIAL ORYGINALNY DISNEY+

9 listopada
Dostępne wszystkie odcinki

O serialu

David Beckham wraca w rodzinne strony. Dołącza do klubu Westward Boys we wschodnim Londynie, drużyny grającej w Echo Premier League, od której to zaczęła się jego przygoda z piłką. Westward nie wygrał ani jednego meczu przez cały sezon i w dodatku grozi im kolejny spadek w tabeli. Przed Beckhamem stoi spore wyzwanie. Czy uda mu się uratować drużynę?

Disney+ w LISTOPADZIE – co jeszcze się pojawi?

Zwierzogród+ [Zootopia+]
9 listopada
Wszystkie odcinki

Zakłamanie [Tell Me Lies]
16 listopada
Wszystkie odcinki

Reboot
2 listopada
Wszystkie odcinki

Miki: Historia Myszki [Mickey: The Story of a Mouse]
18 listopada

Dziedzictwo: Prawdziwa historia LA Lakers [Legacy: The True Story of the LA
Lakers]
23 listopada
Wszystkie odcinki

Prześcignąć zbrodnię [The Murders Before the Marathon]
9 listopada
Wszystkie odcinki

Wulkan miłości [Fire of Love]
11 listopada

Źródło: materiały prasowe

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Przemysław Wilk

Przemysław Wilk

Student dziennikarstwa. Fan kina fantastycznego, przygodowego i superbohaterskiego. Nie stroni od seriali, gier oraz książek. Interesuje się piłką nożną oraz e-sportem.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy