Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Andrea Tivadar zagra główną rolę w polskim filmie „Rage of Stars”, wyreżyserowanym przez Łukasza Roga

W grudniu zeszłego roku pisaliśmy o tym, że w Rzeszowie otwiera się nowe studio filmowe. LUKRA FILMS to pomysł Łukasza Roga oraz Rafała Kalisza, który zrodził się po sukcesie filmu No Stars Anymore.  Celem studia jest tworzenie zapierających dech w piersiach hollywoodzkich filmów, z udziałem pełnych pasji ludzi z całego świata. Castingi dla aktorów i nie tylko były otwarte, każdy mógł się zgłosić do współpracy. W ostatnich dniach poznaliśmy aktorkę, która zagra główną rolę w filmie Łukasza Roga pt. Rage of Stars, to Andrea Tivadar. 

Andrea Tivadar obsadzona w głównej roli Rage od Stars

Media Manager studia – Karolina Majdan-Solecka, przekazała nam informacje na temat najnowszego filmu Łukasza Roga. Mianowicie, że główną rolę w Rage of Stars zagra brytyjska aktorka rumuńskiego pochodzenia – Andrea Tivadar. Artystka występowała już w wielu znanych tytułach, głównie w mniejszych rolach. Możemy wymienić takie tytuły jak: Killing Eye, Bulletproof, If Only oraz główna rola w filmie Safe Inside. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w roli Rey’i w Netflixowej produkcji Warrior Nun. Teraz nadszedł czas, żeby zagrać główną rolę w pierwszej produkcji studia LUKRA FILMS. Warto wspomnieć, że do castingu zgłosiło się prawie 8000 aktorów z całego świata! Podczas wywiadu z Łukaszem dowiedzieliśmy się, że wymaga od aktorów perfekcyjnej znajomości języka angielskiego. To jest podstawą do wybrania odpowiedniego aktora.

Główną rolę w filmie Łukasza Roga pt. "Rage of Stars" zagra Andrea Tivadar
Fot. Andrea Tivadar / materiały prasowe

O czym opowie film Rage of Stars?

Rage of Stars to pełnometrażowe rozwinięcie amatorskiego, polskiego filmu filmu sci-fi No Stars Anymore. W wywiadzie Łukasz podkreślał, że

„to będzie forma, w której pierwotnie miał się ukazać ten pierwszy film od samego początku. Rage of Stars to stworzona, rozbudowana i dopracowana dwugodzinna pełnometrażowa historia.”

No Stars Anymore, którego zaskakujący międzynarodowy sukces skłonił twórcę w 2022 roku do poczynienia kolejnego kroku. Dlatego Łukasz chce teraz pokazać całą historię, która zrodziła się w jego głowie. No Stars Anymore to opowieść science fiction o kobiecie z amerykańskich oddziałów specjalnych S.W.A.T, która ma przeczucie o zbliżającym się końcu ludzkości. W rozwiniętej wersji spodziewamy się zatem kontynacji dokładnie tej historii.

Główną rolę w filmie Łukasza Roga pt. "Rage of Stars" zagra Andrea Tivadar
Fot. Łukasz Róg / materiały prasowe

Produkcja filmu Rage of Stars

Twórcą i reżyserem jest Łukasz Róg. Zdjęcia do Rage of Stars ruszą w Rzeszowie w wakacje 2023 roku i potrwają 2 miesiące. Produkcja powstaje w języku angielskim, dlatego tak ważna dla reżysera była znajomość języka angielskiego u aktorów. W pre-produkcji są również trzy kolejne filmy jego autorstwa, o których więcej przeczytacie w naszym WYWIADZIE. Łukasz Róg ma za sobą filmową współpracę m.in. z Red Bull oraz Monster Energy, nagrywał teledyski dla Bring Me The Horizon, The Anix oraz SYMPTONE. Swoje doświadczenie chce przenieść na duży ekran, jak sam powiedział:

„Będę chciał robić dobre kino. Trochę takie rozrywkowe, ale niebanalne. Przede wszystkim chcę, żeby potęga obrazu była od razu widoczna. Ogromne kadry, które będą wywoływały wrażenie u widza, żeby myśleli, że na taki film zostało wydane np. dwieście milionów (uśmiech).”

Trzymamy kciuki za kolejny sukces Łukasza na międzynarodowej arenie filmowej oraz z niecierpliwością czekamy na premierę Rage of Stars z Andreą Tivadar w roli głównej.

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 rok temu

[…] PrevPoprzedniAndrea Tivadar zagra główną rolę w polskim filmie „Rage of Stars”, wyre… PrevPoprzedni […]

O Autorze

Picture of Dawid Micał

Dawid Micał

Młody żurnalista z Rzeszowa. Redaktor naczelny studenckiego magazynu Nowy Akapit. Uwielbia oglądać postmodernistyczne, fantastyczne oraz polskie kino. Natomiast jego ulubione uniwersum to Star Wars. Interesuje się filmoznawstwem, czytaniem biografii oraz historią. W wolnej chwili lubi oglądać każdy sport. Dlatego tworzy podcast „Rozmowy Na Pół Gwizdka”, który możecie znaleźć na Spotify.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy