Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Serial „Outer Banks” dostanie czwarty sezon! Netflix przedłużył przygodową serię

Netflix szykuje więcej Outer Banks. Na pięć dni przed debiutem trzeciego sezonu (23 lutego), streamer potwierdził przedłużenie przygodowej serii o Płotkach o kolejny czwarty sezon. Wiadomość ogłoszono w sobotę wieczorem w Poguelandia, wydarzeniu dla fanów Outer Banks w Huntington Beach w Kalifornii. W jednym z wywiadów przeprowadzonych przez Variety gwiazda serialu – Madelyn Cline omówiła ewolucję jej postaci (Sarah Cameron), na przestrzeni lat. Fani produkcji zdecydowanie ucieszyli się po tej wiadomości.

Outer Banks dostanie czwarty sezon

Fani produkcji Outer Banks mogą być spokojni o przyszłość swojego ulubionego serialu. Premiera trzeciego sezonu przypada na 23 lutego, ale przedstawiciele serwisu Netflix nie zamierzali czekać z ogłoszeniem swoich planów na dalsze rozwijanie serii. W sobotę wieczorem ogłoszono, że produkcja powróci również z czwartym sezonem. Wiadomość ogłoszono w sobotę wieczorem w Poguelandia, czyli podczas wydarzenia dla fanów Outer Banks w Huntington Beach w Kalifornii.

Członkowie obsady: Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Carlacia Grant, Rudy Pankow, Austin North i Drew Starkey zaskoczyli tłum tym ogłoszeniem. Uczestnicy mieli również okazję obejrzeć dziewięciominutową zapowiedź najnowszego trzeciego sezonu. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

Fabuła trzeciego sezonu Outer Banks

Po utracie złota i ucieczce z Outer Banks w trzecim sezonie serialu Płotki zostają wyrzucone na brzeg bezludnej wyspy, która przez krótką chwilę wydaje się idyllicznym domem. Nowi mieszkańcy „Płotkolandii” spędzają dni, łowiąc ryby, pływając i rozkoszując się beztroskim życiem. Sytuacja Johna B, Sary, Kiary, Pope’a, JJ i Cleo zmienia się diametralnie, gdy zostają ponownie uwikłani w poszukiwanie skarbu, niemal dosłownie uciekając przed śmiercią. Są spłukani, daleko od domu i nie mogą nikomu ufać. Ward i Rafe pragną zemsty, a bezwzględny karaibski don nie cofnie się przed niczym, aby odszukać łup. Czy skarb był kiedykolwiek w ich zasięgu? A może od początku była to pułapka mająca na celu zatrzymać ich raz na zawsze? Tak czy inaczej, Płotki muszą wspólnie stawić czoła przeciwnościom.

Kto zajmie się produkcją 4 serii? 

Stworzeniem czwartego sezonu ponownie zajmą się twórcy serii, czyli Shannon Burke, Jonas Pate i Josh Pate. Cała trójka powróci jako showrunnerzy i producenci wykonawczy. Jak na razie data premiery czwartej serii nie jest jeszcze ustalona, ale możemy zakładać, że Outer Banks pojawi się na platformie Netflix najwcześniej w pierwszej połowie 2024 roku.

Fot. Madelyn Cline jako Sarah Cameron & Chase Stokes jako John B

Aktorka Madelyn Cline o swojej bohaterce – Sarah Cameron 

W rozmowie z Variety gwiazda serialu Madelyn Cline, zapowiedziała najnowszy sezon i omówiła ewolucję jej postaci na przestrzeni lat.

„Widzieliśmy, jak bardzo dorastała. Odeszła od nastolatki, która nie troszczy się o świat ani nie ma żadnych obowiązków, do ciężaru tak wielu rzeczy na swoich barkach. W tym sezonie nadal korzystamy z tego z kilkoma kluczami wrzuconymi do „miksu”. Odnalazła ten głos i uczy się sama podejmować decyzje” – powiedziała Madelyn Cline.

Pierwszy sezon Outer Banks miał swoją premierę w kwietniu 2020 r. i szybko zdobył oddaną publiczność. Drugi sezon zadebiutował w lipcu 2021 roku. Czekacie na kolejne przygody Płotek?

Przeczytaj także: Ant-Man i Osa: Kwantomania. Powrót mrówczej rodziny [RECENZJA].

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Dawid Micał

Dawid Micał

Młody żurnalista z Rzeszowa. Redaktor naczelny studenckiego magazynu Nowy Akapit. Uwielbia oglądać postmodernistyczne, fantastyczne oraz polskie kino. Natomiast jego ulubione uniwersum to Star Wars. Interesuje się filmoznawstwem, czytaniem biografii oraz historią. W wolnej chwili lubi oglądać każdy sport. Dlatego tworzy podcast „Rozmowy Na Pół Gwizdka”, który możecie znaleźć na Spotify.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy