Kącik Popkultury

Szukaj
Close this search box.

Czy „Ukryta sieć” zdobędzie uznanie polskich widzów?

Już w najbliższy piątek swoją premierę będzie miał najnowszy polski thriller. Ukryta sieć to adaptacja bestsellerowej powieści Jakuba Szamałka, jednego z największych fenomenów wydawniczych ostatnich lat. W głównych rolach zobaczymy Magdalenę Koleśnik (serial Kruk), Andrzeja Seweryna (Ostatnia rodzina) i aktorskie objawienie ostatniego czasu – Piotra Trojana (25 lat niewinności, Johnny). Za reżyserię filmu odpowiada Piotr Adamski. 

Ukryta sieć
Fot. Monolith Films

Fabuła brzmi bardzo obiecująco

Julita wie, że dobry news jest w cenie i z dnia na dzień może zrobić z niej gwiazdę mediów. Choć prawda jest niebezpieczna, młoda dziennikarka podejrzewa, że pewien celebryta odszedł z tego świata z czyjąś pomocą, a nie na skutek wypadku. Im więcej znaków wskazuje, by odpuścić, tym bardziej dziewczyna wnika w sieć intryg i kłamstw. Każdy krok ma swoje konsekwencje, bo obserwuje ją ktoś, kto może pozyskać jej najskrytsze tajemnice i jednym kliknięciem zburzyć jej świat. Nieznany przeciwnik jest bezwzględny, a najbliższych sprzymierzeńców Julita znajduje w rodzinie. Okazuje się jednak, że śledztwo dotyczy zaledwie wierzchołka góry lodowej, a to, co pod spodem, może wstrząsnąć nie tylko światem jej bliskich, ale całym krajem.

Ukryta sieć
Fot. Monolith Films

Obsada aktorska również powinna nie zwieść

Na ekranie w głównej roli zobaczymy Magdalenę Koleśnik, która wcieli się w postać młodej dziennikarki o imieniu Julita. Andrzej Seweryn zagra Henryka Wójcickiego, natomiast Piotr Trojan Emila Chorczyńskiego. Tych dwóch panów nie trzeba chyba szerzej przedstawiać. Możemy jedynie czekać jak bardzo wysoki poziom swoich umiejętności aktorskich, zaprezentują nam na ekranie. Magda Koleśnik zagrała wcześniej w takich produkcjach jak: Sweat, Inni ludzie, Miasto 44, Kamienie na szaniec, Rojst, czy Kruk. Tak jak i jej bohaterka, tak sama aktorka może stać się gwiazdą polskiego kina. Wszystko okaże się po premierze.

Twórcy filmu Ukryta Sieć

Za reżyserię odpowiada Piotr Adamski, natomiast za scenariusz Łukasz M. Maciejewski znany z Najmro. Kocha, kradnie, szanuje, Czerwony pająk czy  Król. Drugim scenarzystą jest sam autor książki Jakub Szamałek.

Zobacz zwiastun filmu:

Dajcie koniecznie znać, jak się zapatrujecie na ten film. Dla mnie wszystko wygląda bardzo obiecująco. Jak najszybciej wybiorę się na premierę, żeby wystawić dla Was recenzję!

Przeczytaj także: Jak Poznałam Twojego Ojca? [Recenzja, uwaga spoilery!]

Podobał Ci się artykuł? Udostępnij!

Facebook
Twitter
Pocket
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

O Autorze

Picture of Dawid Micał

Dawid Micał

Młody żurnalista z Rzeszowa. Redaktor naczelny studenckiego magazynu Nowy Akapit. Uwielbia oglądać postmodernistyczne, fantastyczne oraz polskie kino. Natomiast jego ulubione uniwersum to Star Wars. Interesuje się filmoznawstwem, czytaniem biografii oraz historią. W wolnej chwili lubi oglądać każdy sport. Dlatego tworzy podcast „Rozmowy Na Pół Gwizdka”, który możecie znaleźć na Spotify.

Kategorie

Rodzaje Wpisów

Najnowsze Wpisy